Dumb Ways to Die

Dumb Ways to Die 1.5

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Uratuj urocze stworki przed głupią śmiercią

Wachlarz głupich pomysłów W Dumb Ways to Die zmagamy się z kolejnymi zadaniami, w których musimy nie dopuścić do śmierci bohatera. Przeurocze postacie będą próbowały nakarmić piranie, zdenerwować pszczoły, otworzyć drzwi... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Oryginalny pomysł
  • Zabawne grafiki
  • Miła ścieżka dźwiękowa
  • Zróżnicowane poziomy
  • Wciąga

Wady

  • Zbyt powtarzająca się

Bardzo dobry
8

Wachlarz głupich pomysłów

W Dumb Ways to Die zmagamy się z kolejnymi zadaniami, w których musimy nie dopuścić do śmierci bohatera. Przeurocze postacie będą próbowały nakarmić piranie, zdenerwować pszczoły, otworzyć drzwi psychopacie, czy zdjąć hełm w kosmosie.  W Dumb Ways to Die do dyspozycji mamy 3 życia. W przypadku wygranej odblokowujemy kolejne postacie.

Naszymi sukcesami i porażkami w Dumb Ways to Die możemy dzielić się na Twitterze informując, w jak głupi sposób ponieśliśmy śmierć. W grze najważniejsze jest uświadomienie użytkowników o niebezpieczeństwie na drodze i torach. Możemy więc liczyć na dość specyficzne wypadki z pociągami.

Szalona gra

Sterowanie w Dumb Ways to Die jest łatwe i przyjemnie. Na początku każdego z zadań otrzymamy instrukcje, w których wszystko jest dobrze wyjaśnione. Teksty są w języku angielskim, ale wystarczy mieć dobrze opanowane podstawy, aby zrozumieć ich treść. Zawsze możesz też zatrzymać grę i poszukać podpowiedzik, gdy czegoś nie rozumiesz.

Urocza grafika

Dumb Ways to Die przyciąga uwagę swoją żywą i zabawną grafiką. Postacie są bardzo sympatyczne, a straszne wypadki zostały przedstawione w dość kolorowy i ciekawy sposób. Gra jednocześnie uczy i bawi.

Poważny problem omówiony w zabawny sposób

Twórcy kampanii pomyśleli o wszystkim, stworzyli zabawny filmik oraz grę mobilną. Jesteśmy informowani o ryzyku w sposób bardzo przystępny. To chyba lepsze rozwiązanie niż kolejna nudna akcja promocyjna w telewizji. Grając w Dumb Ways to Die świetnie się bawimy jednocześnie mając świadomość, jak słono za te błędy zapłacilibyśmy w realnym życiu.

Dumb Ways to Die w języku angielskim oznacza głupie sposoby na śmierć. Celem tej gry jest właśnie ratunek przed taką śmiercią. Kolorowe postacie nieświadomie narażają swoje życie, a my musimy je uratować. Dumb Ways to Die jest elementem kampanii społecznej zorganizowanej przez Metro Trains Melbourne.

Najczęściej pobierane Gry na android

Opinie użytkowników o Dumb Ways to Die

Sponsorowany×