Dumb Ways to Die

Dumb Ways to Die dla iPhone

Uratuj urocze stworki przed głupią śmiercią

Wachlarz głupich pomysłów W Dumb Ways to Die zmagamy się z kolejnymi zadaniami, w których musimy nie dopuścić do śmierci bohatera. Przeurocze postacie będą próbowały nakarmić piranie, zdenerwować pszczoły, otworzyć drzwi... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Oryginalny pomysł
  • Zabawne grafiki
  • Miła ścieżka dźwiękowa
  • Zróżnicowane poziomy
  • Wciąga

Wady

  • Zbyt powtarzająca się

Bardzo dobry
8

Wachlarz głupich pomysłów

W Dumb Ways to Die zmagamy się z kolejnymi zadaniami, w których musimy nie dopuścić do śmierci bohatera. Przeurocze postacie będą próbowały nakarmić piranie, zdenerwować pszczoły, otworzyć drzwi psychopacie, czy zdjąć hełm w kosmosie.  W Dumb Ways to Die do dyspozycji mamy 3 życia. W przypadku wygranej odblokowujemy kolejne postacie.

Naszymi sukcesami i porażkami w Dumb Ways to Die możemy dzielić się na Twitterze informując, w jak głupi sposób ponieśliśmy śmierć. W grze najważniejsze jest uświadomienie użytkowników o niebezpieczeństwie na drodze i torach. Możemy więc liczyć na dość specyficzne wypadki z pociągami.

Szalona gra

Sterowanie w Dumb Ways to Die jest łatwe i przyjemnie. Na początku każdego z zadań otrzymamy instrukcje, w których wszystko jest dobrze wyjaśnione. Teksty są w języku angielskim, ale wystarczy mieć dobrze opanowane podstawy, aby zrozumieć ich treść. Zawsze możesz też zatrzymać grę i poszukać podpowiedzi, gdy czegoś nie rozumiesz.

Urocza grafika

Dumb Ways to Die przyciąga uwagę swoją żywą i zabawną grafiką. Postacie są bardzo sympatyczne, a straszne wypadki zostały przedstawione w dość kolorowy i ciekawy sposób. Gra jednocześnie uczy i bawi.

Poważny problem omówiony w zabawny sposób

Twórcy kampanii pomyśleli o wszystkim, stworzyli zabawny filmik oraz grę mobilną. Jesteśmy informowani o ryzyku w sposób bardzo przystępny. To chyba lepsze rozwiązanie niż kolejna nudna akcja promocyjna w telewizji. Grając w Dumb Ways to Die świetnie się bawimy jednocześnie mając świadomość, jak słono za te błędy zapłacilibyśmy w realnym życiu.

Dumb Ways to Die w języku angielskim oznacza głupie sposoby na śmierć. Celem tej gry jest właśnie ratunek przed taką śmiercią. Kolorowe postacie nieświadomie narażają swoje życie, a my musimy je uratować. Dumb Ways to Die jest elementem kampanii społecznej zorganizowanej przez Metro Trains Melbourne.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Dumb Ways to Die

Download

Dumb Ways to Die 1.4

Opinie użytkowników o Dumb Ways to Die

Sponsorowany×